KONST / Litografier / Färglitografi 12498155
nr 1249 8155
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 21/25. Motivet: 56x43 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:03:07
500 kr
900 kr
1.100 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann